28. İTÜ Sektör Günleri 19 Kasım’da – Online Etkinlik!
 1. Anasayfa
 2. Etkinlikler

28. İTÜ Sektör Günleri 19 Kasım’da – Online Etkinlik!

İTÜ Sektör Günleri

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen İTÜ Sektör Günleri her sene belirlenen sektörlerin önde gelen firmalarının katılımı ile gerçekleşen bilinirliği yüksek popüler bir etkinliktir. Kariyerlerini hangi sektörde oluşturmak istediğine karar veremeyen üniversite öğrencilerine belirlenen sektörler hakkında bilgi vermeyi ve yol göstermeyi hedefleyen etkinliğimizin 28.’si bu sene online olarak 19 Kasım tarihinde gerçekleşecektir.

4 Sektör 4 Lider konsepti ile ilerlettiğimiz etkinliğimizde ağırladığımız sektörlerinde lider firmaların üst düzey yöneticileri, etkinlikte gün boyunca düzenlenen oturumlar ile kariyer hikayelerini, sektördeki başarı basamaklarını ve şirketlerinin uygulamalarını anlatarak biz öğrencilerin sektörler hakkında bilgi edinebileceği ve ilham alabileceği sunumlar yaparlar.

Bu sene online olarak düzenlenecek olan İTÜ Sektör Günleri, 28. yaşında günümüzün pandemi koşullarına en güzel şekilde adapte olup, öğrencilere yine rehber olacak bir etkinlik olmayı hedefliyor. İnteraktifliğin ön planda olduğu etkinliğimizde katılımcılar üst düzey yöneticilere soru sorma, şirketler ve sektörler hakkında daha fazlasını öğrenme fırsatını bulacak.

Sağlık, Otomotiv, Savunma Sanayi, Bilişim ve Teknoloji sektörlerinin lider firmalarıyla ve firmaların üst düzey yöneticileriyle buluşma, bu sektörleri daha yakından tanıma imkanını yakalamak için tek yapman gereken 19 Kasım Perşembe günü online olarak gerçekleşecek etkinliğimize katılmak! Tüm okul ve bölümlere açık olan 28. İTÜ Sektör Günleri’ne kayıt olmak için ituemk.org adresini ziyaret etmen ve kayıt formunu doldurman yeterli. Etkinlik detayları çok yakında!

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap