1. Anasayfa
  2. Firma Kayıt Formu

Firma Kayıt Formu


Mühendislik sektöründe lider konumunda olan Mühendis Portalı bünyesinde oluşturulan Firmalar bölümünde tüm otomasyon, aydınlatma, enerji ve mühendislik firmalarına yer veriyoruz.

Firma profiliürün ve hizmetleri hakkında bilgilerin yanı sıra firmaların iletişim bilgilerinin de paylaşıldığı bu rehber ile yerli firmalarımızın tanıtımına destek verilmesikolay ulaşılabilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Bu bölüm ile yerli firmalarımızın B2B ve B2C pazarlama ve satış uygulamalarının geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Firma kayıtları yalnızca Ücretli olarak yapılmaktadır.

Firma kaydı için belirlenen yıllık ücretimiz 1.000 TL‘dir. Hizmet detayları ve üye ayrıcalıkları aşağıda belirtilmiştir.

  • Firmaya özel tanıtım sayfası açılır, bu sayfaya firma logosu ve harita konumu işaretlenir.
  • Firmalar logoları ve isimleri ile birlikte “Firmalar” kategorisinde yer alır.
  • Firmaların ürün katalogları “Katalog” başlığı altında kullanıcılar ile paylaşılır.
  • Firmalar için “Teklif Al” maili oluşturulur. Hızlı bir şekilde teklif almak isteyen ziyaretçiler otomatik olarak ücretli üyelik oluşturan firmalara yönlendirilir.
  • Üye kaydı yapan firmalara “Haber” kategorisi altında haber desteği verilir. Firma haberleri, basın bültenleri ve diğer duyurular yönetim tarafından uygun görülmek koşuluyla düzenli olarak yayınlanır.
  • Firmalara “Sosyal Medya Desteği” verilir, bu hizmet belirli koşullarda beğeni, paylaşım ve retweet ile firma ve firmanın sosyal medya sayfasının tanıtılmasını kapsar.
  • Firma sayfası en geç 48 saat içerisinde yayına alınır.

Aklınıza takılan sorular ve üyeliğin sağladığı avantajlar hakkında detaylı bilgi için İletişim Formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Mühendis Portalı’nda firmanız ile yer almak ister misiniz? Aşağıdaki formu doldurarak hemen kayıt olabilirsiniz.