Honda Jazz ve Jazz Crosstar Satışta
 1. Anasayfa
 2. Otomobil

Honda Jazz ve Jazz Crosstar Satışta

Honda’nın yeni modeli, Honda Jazz ve Jazz Crosstar satışta. 5 Haziran 2021 tarihinde artık tamamen Türkiye’de satışta. Dolayısıyla da araçların bu aşamada fiyatları belli oldu. Elektrikli araç konusunda, kendisine en yakın sürüş hissi yaratan Honda Jazz Executive’nin fiyatı 310 bin TL ve  Crosstar Executive; 320 bin TL’dir. Honda markası için bu otomobil, ürün gamında e:HEV logosunun sahibi ilk modeli olacaktır.

Honda Jazz ve Jazz Crosstar Satışta

“Elektrikli Vizyon Stratejisi” kapsamına gelen otomobili, artık Türkiye’de satıştadır. e:TECHNOLOGY markasının kapsamında, e:HEV logosunu taşıyan ilk otomobili olacaktır. Dolayısıyla otomobil, iki motora sahip hibrit güç aktarma sistemiyle donatılmıştır. Honda’nn bu aracı, sadece ilklere değil, aynı zamanda konforunda en iyi haline sahiptir. “Yoo no bi”, faydanın estetiği anlamına gelmektedir. Dolayısıyla bu otomobil, bu felsefe karşısında tasarlanmıştır. Konforu ve rahatlığı da buradan gelmektedir. Konforunun yanında işlevselliği de ortaya konmaktadır. Sade tasarımı sayesinde gündelik hayatı kolaylaştırır şekilde ortaya çıkmıştır. Araç modern çizgileri ile daha iyi bir hale bürünmüştür.

Tasarım Farkı Detaylarda Yer Buluyor

Honda mühendisliği, her zamanki gibi oldukça güzel bir iş çıkartmıştır. Tasarım konusunun en iyi ve en başarılı örneklerinden birisi olarak da görülmektedir. Hibrit güç aktarma sistemleri dahilinde olan; şasi ve motor bölmesine ait sisteme entegre edilmiştir. Bu da oldukça zekice ve iyi bir tasarımı yansıtmaktadır. Dolayısıyla Jazz’a özgü olan tasarımın her konumu, farklı olarak korunmaktadır. Sadece güç anlamında çok daha iyileştirici bir hale gelmiştir. Aynı zamanda Jazz için geliştirilmeye açık olan; yakıt verimliliği, elektrikli sürüşü ve üstün sürüş özellikleri deneyimlerini bir araya getiriyor.

honda-jazz
honda-jazz

Sadece dış tasarımı ile de değil, bahsettiğimiz üzere iç mekanı ile de oldukça konforlu bir hal almaktadır. İçerisinde bulunan hem yalın hem de ergonomik tasarımı sayesinde, çok daha keyifli bir sürüş yapacaksınız. Elinizin altında bulunan kolay erişebilir kumandalar sayesinde, sürüş deneyimini bir üst seviyeye çıkartabileceksiniz. Otomobil camlarının çok daha geniş olması; hem daha aydınlık hem de görüş alanının daha iyi olmasını sağlayacaktır. Bu da araç için en iyi görünüşü sunacaktır.

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap