TOGG Canlı Yayını 500 Bin İzlendi
 1. Anasayfa
 2. Otomobil

TOGG Canlı Yayını 500 Bin İzlendi

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu TOGG canlı yayını 500 bin izlendi. Gemlik tesisinde son zamanlarda yapılan bazı çalışmalar bulunmaktaydı. Bunlar için canlı yayın açan TOGG, oldukça yüksek bir izlenme oranı almıştır. Bu canlı yayınında yeni tesislerinin gidişatlarını en iyi şekilde ortaya çıkarır hale gelmiştir. Dolayısıyla da alıcılar, tesisin her detayına hakim olacaktır.

TOGG Canlı Yayını 500 Bin İzlendi

TOGG, Twitter hesabından yapılan açıklama sonrasında, 500 bin oranında izleme olduğundan söz etmiştir. Bu oran, Gemlik tesisindeki durum için oldukça iyi bir orandır. Bu tesisin nasıl ilerlediği ve aynı zamanda da nasıl işlediği ile alakalı olmuştur. Dolayısıyla bu tesis sonrasında karşımıza büyük bir istihdam olanağının da sağlanacağı konuşulmaktadır. Kaldı ki büyük kapasiteli tesis olacak olması, çalışma imkanı açısından da oldukça avantajlı hale gelecektir. Twitter’dan yapılan açıklama sonrasında, Gemlik tesisi için takip edebileceğiniz tüm çalışmaları, bu canlı yayında sizler için paylaştık, #HeyeCanlı tagı ile bu canlı yayını izleyebileceksiniz. Sadece bu da değil; aynı zamanda #YeniLigGemlik ile alakalı son gelişmelerde, bu canlı yayında paylaşıldığı belirtilmiştir.

togg
togg

Videoda yer alan bilgiler ise, oldukça çarpıcı halde karşımıza çıkmıştır. Boya tesisi içerisinde birçok alan neredeyse hazır. Temel demir ve beton işlemleri ve aynı zamanda su yalıtım işlemleri tamamlanmıştır. Haricinde çelik kolon imalatları ise devam ediyor halde karşımıza çıkmıştır. Bunun haricinde de canlı yayın içerisinde izleyeceğiniz tüm kısımlar tamamlanarak karşımıza çıktı. Fakat hala tamamlanması gereken yerler bulunmaktadır.

4 Bin 300 Kişiye İstihdam Olanağı

TOGG Gemlik tesisin üretimi, montaj hatlarının kurulabilmesi ile 2022 senesinin son çeyreğinde tamamlanmış hale gelecektir. Dolayısıyla bu zaman dilimi içerisinde de ilk seri otomobil, bantlardan hazır halde inecektir. Otomobil üretim kapasitesi olarak yıllık bazda, 175 bin rakamına ulaşıldığı zaman, neredeyse 4.300 kişiye istihdam sağlanacağı açıklanmıştır. Bu oranda oldukça ümit vad eder biçimde karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu bilgileri ise; “togg.com.tr” adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap