Elon Musk, “İşimi bırakmayı düşünüyorum”
 1. Anasayfa
 2. Haber

Elon Musk, “İşimi bırakmayı düşünüyorum”

Elon Musk ’tan dikkat çeken bir açıklama geldi. Dünyanın en zengin insanı olan Musk, işini bırakmak istediğini belirtti.

Dünyanın en zengin insanı dahi olsanız tüm bu başarılardan ve size milyonlar kazandıran işinizden bıkabiliyorsunuz.

elon musk
elon musk

Dünyanın en zengin insanlarının hikayelerini okuduğunuzda ilk paragraf mutlaka ne kadar fazla çalıştıklarından bahseder. Bu çalışma bazen günün 18 saatini bulurken bazı zenginlerin ise sadece iki saat uyudukları rivayet edilir.

Çok Çalışmak Hikayesi PR

Ancak son çıkan bilgilere göre bu açıklamalar tamamıyla doğru değildir. Bazı zenginler PR çalışmaları kapsamında bu açıklamaları yapmak durumunda kalmış. Ancak başarıları ile göz dolduran bazı zenginlerin ne kadar çok çalıştıklarına dünya şahit olur.

Bu isimlerin başında gelen Elon Musk dünyanın en zengin insanı dahi olsa mutlaka her hafta yeni bir projesini sosyal medyasından duyururdu. Musk’ın son duyurduğu bilgi ise tüm takipçilerini düşündürdü.

“İşimi Bırakmayı Düşünüyorum”

Tesla’nın kurucusu ve CEO’su Mask, kendi Twitter adresinden yaptığı açıklamada, “İşimi bırakmayı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Tüm dünyayı şok eden mesajın devamında Musk, “İnfluencer olmayı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Elon Musk’ın bu açıklamasında ne kadar ciddi olduğunu zaman gösterecek. Eğer bu açıklama doğru ise Musk’ın daha fazla üretken zamanlar yaşayacağı düşünüyor. Musk işini bırakırsa zamanının çoğunu insanlara faydalı fikirler üreterek geçirebilir.

Tesla’nın CEO’su olmak için bekledim

Elon Musk, roket şirketi SpaceX’in kurucusu ve CEO’su ve beyin çipi girişimi Neuralink ve altyapı şirketi The Boring Company’nin de liderliğini yapıyor. Musk, ocak ayında yaptığı bir konferans görüşmesinde Tesla’nın birkaç yıl CEO’su olmayı beklediğini söylemişti.

“Boş Zamanımın Olması Güzel Olurdu”

Çok yoğun çalıştığını belirten Musk, “Uyandığım andan haftanın 7 günü uyuyana kadar gece gündüz çalışmak yerine elimde biraz daha boş zaman olması güzel olurdu. Oldukça yoğun” demişti.

Sosyal Medya Paylaşımlarını Tuvaletten Yapıyor

Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Musk daha önce de Twitter paylaşımlarının en az yarısını tuvaletten yaptığını dile getirmişti. Musk’ın Twitter’da yaklaşık 65 milyon takipçisi bulunuyor.

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap