C3 Üretimi 1 Milyonu Geçti
 1. Anasayfa
 2. Otomobil

C3 Üretimi 1 Milyonu Geçti

Citreon markasının 2016 modeli C3 üretimi 1 milyonu geçti. Citroen B, dünyanın önde gelen otomotiv markalarından birisidir. Dolayısıyla bu markanın tüm araçları, karşımıza oldukça başarılı şekilde çıkmıştır. Bunlardan birisi ise; 2016 senesinde üretime başlanılan C3 serisi olacaktır. Citroen C3 modeli, 2016 senesinde üretilmeye başlanmıştır. Günümüze baktığımız zamanda ise bu aracın üretiminin 1 milyonu artık aştığını görebiliyoruz. 2002 senesinde üretilmeye başlandığı zaman, günümüze kadar ki olan süreçte, 4.5 milyon üretilmiştir. Fakat aynı marka ve modelin yeni segmenti, üretildiği andan itibaren 1 milyonu geçmiş durumdadır.

Citoren C3 Üretimi 1 Milyonu Geçti

Elde edilen bu rakamlar sonucunda, Citroen C3, dünya genelinde en çok satılan model oldu. 2020 senesinde ise bu başarı bir şekilde taçlandırılmıştır. Değişen ön görünümü sayesinde, dikkatleri tekrar üstüne çekmeyi başarmıştır. “Advanced Comfort” koltukları sayesinde, müşterilerine çok daha rahat koltuk tasarımları sunmaktadır. C3, birçok farklı renk seçeneği ve aynı zamanda kişiselleştirilmiş iç dizaynı sayesinde, kişilerin gözdesi haline gelmektedir. İçerisinde bulunan üstün teknolojisi sayesinde ise, diğerlerinden ne derece ayrıştığını en iyi şekilde gözler önüne sermiştir. 97 farklı seçeneği ile kişiselleştirilmiş kombinasyonları bulunmaktadır. Bu sayede de herkes tarafından tercih edilebilir bir model olduğu da görüldü.

2020 Citroen C3 Daha Özgün Tasarımlı

Gerek özgün tasarımı gerek ise de dikkat çeken detayları sayesinde bu otomobil, diğerlerini bir hayli geride bırakmaktadır. Sadece modern değil aynı zamanda oldukça güçlü tasarımı ile de diğerlerinden ayrışmaktadır. Hem yeni gövde renkleri hem de tavan renginin kontrast olması sayesinde, kişilere farklı bir otomobil tarzı da sunmaktadır. Renk seçeneklerine baktığımız zaman, birçok farklı çeşidine şahit olabiliyoruz. Bunlar; platin gri, parlak inci siyahı, kutup beyazı, çelik gri ve yumuşak kum gövde renklerindendir. Gövde renklerine bahar mavisi ve iksir kırmızısı da eklenerek, farklı varyasyonlar elde etmişlerdir.

citroen-c3
citroen c3

Bu otomobili alacak olanlar, arzularına göre farklı dizaynları da ortaya koyabileceklerdir. Şöyle ki; hem yan aynaların hem de köşe panellerin renklerine göre, oniks siyahı, zümrüt mavisi, opal beyaz ve aden kırmızısı seçenekleri de sunulabilmektedir. Bu sayede oldukça farklı bir renk çizelgesini aracınızda da görebileceksiniz.

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap