Ford Dijital Stüdyo Nedir?
 1. Anasayfa
 2. Otomobil

Ford Dijital Stüdyo Nedir?

Ford Dijital Stüdyo, isminden de anladığınız gibi online (canlı) bir şekilde marka danışmanınızın eşliğinde istediğiniz araçları inceleyebileceğiniz bir platform. Bu denli bir online showroom, gerek içinde bulunduğumuz pandemi (covid-19) salgınını önleme gerekte zamandan kazanma olsun çok büyük bir avantaj sağlamıştır. Peki, bu Dijital Stüdyo nasıl çalışıyor onu inceleyelim biraz.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, Dijital Stüdyo için istediğiniz yerden ve cihazdan bağlanabilirsiniz. Ayrı bir uygulama indirme gerektirmez. Sırasıyla;

Ford Dijital Stüdyo Kulllanımı

ford dijital stüdyo kullanımı
şekil 1: ford dijital stüdyo kullanımı
 • Ford Dijital Stüdyo linkine tıklayıp giriş sağladıktan sonra Ford Kuga, Puma, Tourneo Courier araçlarından incelemek istediğinizi seçiyorsunuz.
 • Daha sonra istediğiniz bir tarihi işaretleyip ilerliyorsunuz.
 • Sonrasında size sunulan formu dolduruyorsunuz.
 • Bu işlemleri tamamladıktan sonra e-posta adresinize veya cep telefonunuza mesaj olarak link gelir.
 • Gelen linke belirlediğiniz tarih ve saatte tıkladığınızda canlı showroom deneyimini yaşamaya başlayacaksınız.

Aklınıza hemen, istediğim saatte görüşme yapabilir miyim? Görüşme esnasında bağlantım kopar veya cihazım kapanırsa ne olacak?, Dijital Stüdyo’ya bağlanamazsam, randevu saatimi kaçırırsam veya daha sonra bağlanmak istersem ne olacak? En önemlisi karşı taraf bizi görebilecek mi? Gibi sorular gelmiştir. Öncelikle çekinmezine hiç gerek yok satış danışmanınız sizin gözünüzdür, sizleri göremez. Çalışma saatleri hafta içi 12:00-22:00, Cumartesi 12:00-18:00’dir. Görüşme esnasında herhangi bir arıza sorununda bağlantınız kopabilir.  Hiç sorun etmeyin Dijital Stüdyo Danışmanınız anlık olarak sizin yeniden bağlanmanızı sağlayacaktır. Fakat randevu saatini kaçırır iseniz tekrardan randevu almanız gerekmektedir.

Ayrıca, bu bağlantıdan dilediğiniz gibi araçların iç ve dışını inceleyebilir istediğiniz özellikte ve donanımda araç tasarlayabilir ve bunu sipariş edebilirsiniz. Hayalinizdeki araç ile test sürüşü isterseniz bu bağlantıdan ulaşabilir dilediğiniz model Ford aracını seçip bulunduğunuz ilin lokasyonuna göre arama sağlayarak hangi bayilerde bulunduğunu öğrenerek form oluşturabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 3
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap