Hyundai Yeni Modeli Elantra Tanıtıldı
 1. Anasayfa
 2. Otomobil

Hyundai Yeni Modeli Elantra Tanıtıldı

Yeni dönem araçlar, alınma gücü bakımından zorlasa bile insanlar tarafından merak konusu oluyor. Bu durumda Hyundai yeni modeli Elantra tanıtıldı konusu da bu merakın içinde yer almaktadır. 2021’in Hyundai bakımından atağı, Elantra modeli üzerinden başladı.

Türkiye’de lansmanının yapılması planlanan ilk Hyundai markasından birisi Elantra olacaktır. Segment olarak Sedan’a, daha farklı bir boyut getirmeyi amaçlamışlardır. Aracı gördüğünüz zaman, gerçekten de farklı bir görüntüsü olduğunu anlayabiliyorsunuz. Sizlere araç hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz.

Hyundai’nin Elantra Başarısı

Elantra modeli araca baktığınızda, aracın oldukça keskin hatları olduğunu göreceksiniz. Elantra’nın basın toplasında, Sangsu Kim bu model hakkında fazla övgüde bulunmuştur. Hyundai’nin en çok satan modeli, Elantra, yaklaşık 30 yılda neredeyse 250’den fazla ödül almıştır. Son zamanlarda ise aldığı ödül: “Kuzey Amerika Yılın Otomobili” ödülü olmuştur. Her nesli ile ve aynı zamanda bu görüntüsü ile çıtayı en yüksek noktaya koymuştur. Kaldı ki sadece diğer ülkelerde değil, aynı zamanda Türkiye’de de büyük ilgi görmektedir.

hyundai-elantra
hyundai elantra

Murat Berkel ise, aslında farklılık isteyen müşteriler için bu modelin çok uygun olduğunu belirtti. Sedan sınıfının en yüksek ve aynı zamanda en gösterişli modeli haline gelmesi, müşteriyi de heyecanlandırmaktadır. Geleneksellikten uzaklaşmak isteyenler için; Hyundai yeni modeli Elantra tanıtıldı konusu ilgi çekici olmaktadır.

Hyundai Elantra’nın Tasarımı

Tasarım konusunda oldukça büyük övgü alan Hyundai, diğer modellerinden farklılık yaratmaya çalışmıştır. Bu araca baktığınız zaman, keskin çizgilerinin olduğunu göreceksiniz. Yenilikçi bir dizayn belirleyen marka, diğer markaları arkada bırakmak istediğini burada gözler önüne sermektedir. Piyasada bulunan hiçbir araca benzememesi de ilerleyen zamanlarda tercih sebebi olacaktır.

Sadece keskin hatlar değil; aynı zamanda sportif bir görünümü de bulunmaktadır. Sürüş konusunda muazzam deneyim yaşatacak olan Elantra, Z formunda bir görüntüyü de gözler önüne sermektedir. İç dizaynının oldukça konforlu olduğunu ve sade olacak şekilde dizayn edildiğini ise söylemek gerekiyor.

 

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap