Yeni Mercedes Concept EQT Tanıtıldı
 1. Anasayfa
 2. Otomobil

Yeni Mercedes Concept EQT Tanıtıldı

Bugün, yeni Mercedes Concept EQT tanıtıldı, başlıklı konudan söz edeceğiz. İçinde var olduğumuz zaman gereği, artık lansmanlarda dijital ortamlarda yapılmaktadır. Mercedes Concept EQT ise, bu şekilde tanıtılmıştır. Hem hafif ticari araç olması hem geniş olması hem de kullanışlı olmasıyla göz doldurmaktadır. Mercedes T serisi, çok yakında yollar ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Concept EQT ise, T serisinin aynı araç özelliklerine sahip sadece elektrikli versiyonu olacaktır.

Mercedes Concept EQT Aracı Ferah Bir Tasarıma Sahip!

Geniş aileler için oldukça ferah bir otomobil deneyimini, Mercedes’in bu seri üretim konsept aracıyla yakalayacaksınız. Araç içi oturma düzeneğinin oldukça geniş olduğunu, 7 kişinin rahatça sığabiliyor olduğundan anlayabileceksiniz. Kaldı ki sadece oturma hacmi değil, aynı zamanda bagaj kapasitesi de oldukça geniştir.

mercedes-concept-eqt
mercedes concept eqt

Markanın gerek konforlu gerek kaliteli gerek ise de güvenlikli, böyle üst düzey bir araç çıkartması kimseyi şaşırtmamıştır. Fakat bu kadar donanımsal özelliğe sahip olması, herkesin beğenisi toplamıştır. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı, Marcus Breitschwerdt, haklı olarak bu seriye övgüler yağdırmıştır. Sadece geniş aileleri düşünerek değil; çeşitli aktiviteler yapmak içinde bu aracın oldukça kullanışlı olduğunu belirtmiştir. Ayrıca ilerleyen zamanlarda da, tam da bu segmentte, tamamen elektrikli bir otomobil geliştireceklerini ifade etmiştir.

Concept EQT’nin Çekici Tasarımı Göz Dolduracak!

Uzun zamandır beklenen, yeni Mercedes Concept EQT tanıtıldı. Bu durumda sadece iç dizaynı değil, aynı zamanda dış tasarımı da merak konusu oldu. Tamamen gövde kısmı ve yüzey tasarımı, bu araç için dikkat çekmektedir. Aracın ne kadar güçlü olduğunu, çamurluklarına bakarak dahi kolayca anlayabiliyor olacağız. Ön farlarının Led olması, bu marka için ilk olmasa bile, yeni araçta farklı bir illüzyonu yakalamıştır. Özellikle de aracın tavanında bulunan panoramik cam detayı, dikkatlerden kaçmayacaktır.

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap