Harley Davidson Yeni Elektrikli Bisikletini Resmen Üretti!
 1. Anasayfa
 2. İnovasyon

Harley Davidson Yeni Elektrikli Bisikletini Resmen Üretti!

Harley Davidson elektrikli bisiklet gelen son haberle resmen üretildiğini açıkladı. Motosiklet sektörü baz alındığında en iyi firmalardan biri olan Harley Davidson yeni elektrikli bisikleti “Serial 1” Cycle Company adlı yan şirketle elektrikli bisiklet sektörüne giriş yaptı.

harley davidson elektrikli bisiklet
harley davidson elektrikli bisiklet

Serial Number One şirketinin 1903 yılında ilk piyasa sürdüğü motosiklete gönderme yapılarak Serial 1 adlı Harley Davidson elektrikli bisikletin tasarımında sele kahverengi renkte ve deri olarak seçilmiş görülüyor. Kadrosu siyah ve ilgi çekici bir tasarıma sahipken lastikler ise beyaz yanaklı seçilerek hem nostalji hemde modern görüntüyü birleştirmek amaçlanmış gibi. Cycle Company yan şirketiyle üretilecek olan Harley Davidson firmasının elektrikli bisikletin 5 ay sonra yani Mart 2021 tarihinde satılması planlanıyor.

Harley Davidson Elektrikli Bisiklet İnceleme

Serial 1 ismiyle piyasa giren ilk elektrikli bisiklet ilk bakışta gayet şık görünüyor. Harley Davidson yine yapmış yapacağını, anlaşılan o ki elektrikli bisiklet sektöründe de gönüllere taht kurma peşinde. Klasik ve modern görünüme sahip bir sele ile büyük ve kalın bir yapıya sahip olan kadro tercih edilmiş. Bunun yanında siyah, beyaz ve kahverengi renklerinin birbirine harmanlanmasıyla tamamlanan Serial 1 elektrikli bisiklet çok çarpıcı ve dikkat çekici bir görüntüye sahip.

Harley Davidson elektrikli bisiklet hidrolik fren tercih ederken, Aküsünü gövdesine o kadar güzel monte edip dizayn etmişler ki bisikletin elektrikli olduğunu anlamak gerçekten çok zor. Elektrik bisiklet fiyatı hakkında net bir açıklama gelmemesiyle birlikte yapılan tek açıklama “Elektrikli bisikletin ne kadara mal olacağı hakkında bir fikrimiz yok” oldu.

serial 1 elektrikli bisiklet
serial 1 elektrikli bisiklet

Arka fren lambası da tıpkı akünün dizaynı gibi çok güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Kaba bir görüntüye sebebiyet vermiyor. Harley Davidson elektrikli bisiklet modelleri için henüz ne kadar menzile sahip olacağı, şarj süresinin ne kadar süreceği, ağırlığının ve fiyatının ne kadar olacağı hakkındaki detayları açıklamadı. Serial 1 şirketini internet sitesinde bulunan geri sayımı başlattı. Muhtemelen bu geri sayım son bulduğunda yurt dışında detaylı tanıtımı yapılacak ve kısa bir süre sonra satışa çıkacak.

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü
Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Harley Davidson firmasının ürettiği Serial 1 elektrikli bisiklet için henüz herhangi bir fiyat açıklaması yapılmamıştır. Açıklandığı zaman burayı da güncelleyeceğiz.

Serial 1 elektrikli bisiklet Türkiye'ye 2021 yılının Mart ayında gelecek diye planlanmaktadır.

Yorum Yap