Turkcell Mağazalarını Dönüştürüyor
 1. Anasayfa
 2. Haber

Turkcell Mağazalarını Dönüştürüyor

Turkcell mağazalarını dönüştürüyor. Turkcell mağazalarında artık sadece telefon veya telefon aksesuarları satışı olmayacak. Türkiye genelinde, çok fazla Turkcell mağazası bulunmaktadır. Dolayısıyla bu mağazalarda sadece telefon ve telefon aksesuarları değil, farklı ürünlerde satışta olacaktır. Türkiye genelinde neredeyse 1.300 mağaza için farklılık söz konusu olacak. Bu farklılık sayesinde de Turkcell sadece cep telefonu üzerine kurulu bir mağaza olmayacak. Aksine farklı ürünlerin bulunduğu bir mağaza haline gelecek.

Turkcell Mağazalarını Dönüştürüyor

Bilindiği üzere Tukcell mağazaları, sadece cep telefonu, cep telefonu aksesuarları satmaktaydı. Tabi ki son zamanlarda bu farklılık başka ürünlere de kaydı. Bunlardan bazıları tablet masaüstü bilgisayar ya da laptop olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu kadar mağaza içerisinde artık farklılık olması gerekmektedir. Bu farklılık sayesinde de insanlar başka ürünlere de bakıyor olacak. Artık mağaza içerisinde; IT aksesuarları, kişisel bakım ürünleri, küçük ev aletleri, eğlence ve hobi ürünleri ve gaming ürünleri satışta olacak. Her ne kadar bu ürünler her yerde kolaylıkla bulunuyor olsa bile, daha fazla kişiye hitap etmek için güzel bir yöntem olacak.

turkcell
turkcell

Kaldı ki sadece bunlar da değil; aslında bu ürünlerin içerisinde farklı birçok üründe yer alacak. Bunlar başlı başına; tıraş makinesi, diş fırçası, elektrikli scooter, drone, monitör, mouse, blender, çay ve kahve makinesi gibi birçok farklı üründe artık Turkcell mağazalarında yerini alır duruma gelecektir. Aslında Turkcell mağazaları bu aşamada tam olarak teknoloji mağazalarına dönüşmüş olacaktır.

Yeni Dönemde Artık Turkcell Teknoloji Mağazaları Olacak

Turcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal ise konu ile alakalı detaylı açıklama yaptı. Mağazalarına gelen her müşterinin Turkcell müşterisi olmasına ya da olmak istemesine bakmamaları gerektiğini ifade etti. Tamamen müşteri gözü ile bakmanın daha doğru olacağı kanaatinde olduğunu ifade etti. Haber detaylarında, ortaya çıkan yeni kişisel ihtiyaçlar içinde kaliteli bir alternatif olacağını ifade etti. Artık Turkcell mağazaları her ihtiyaca yönelik ürün getireceklerini ifade ederek, önümüzdeki dönemde çalışmalarının hızla devam edeceğini ifade etti.

 

 

Bu Yazıya Yorumunuz Ne?
 • 0
  harika_
  Harika!
 • 0
  g_zel_erik
  Güzel İçerik
 • 0
  d_nd_r_c_
  Düşündürücü

] }

Yorum Yap